Равен Борбена Облека Машки Змеј Оган Елемент Мма Шорцеви Бџџ Црно Издание
Новак

Равен Борбена Облека Машки Змеј Оган Елемент Мма Шорцеви Бџџ Црно Издание

DEN 2.67

Во достапна форма

95% Полиестер, 5% Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Сублимираната графика нема да излупи или избледи обезбедувајќи долготрајна издржливост. Велкро затворање и нацртајте низа за совршено вклопување, ликра меѓуножје и странични разделувања за дополнителна флексибилност. Гумената постава на половината ги одржува шорцевите безбедни за време на движењето. Тројно зашиени шевови за издржливост, Мала тежина и дише, Внатрешен џеб за заштита на устата. 95% Полиестер 5% Спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент