Родени Тешки Машки Шорцеви За Вежбање Во Теретана, Атлетски Шорцеви За Бодибилдинг Од 7 Инчи За Мажи, Шорцеви За Трчање Со Џеб За Лагер
Новак

Родени Тешки Машки Шорцеви За Вежбање Во Теретана, Атлетски Шорцеви За Бодибилдинг Од 7 Инчи За Мажи, Шорцеви За Трчање Со Џеб

DEN 479.84

Во достапна форма

86% полиестер, 14% спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. [AIRPRO ТКАЕНИНА] - Родени Цврсти Воздушни Про 2-во-1 7-инчни Машки Шорцеви За Вежбање Се конструирани Од Роден Тврд оригинален материјал познат Како Air Pro ткаенина; air Pro ткаенината има цврст надворешен слој кој е отпорен на кинење и издржлив, осигурувајќи дека не се полни со дупки поради истегнување, стружење на површини или минување низ машината за перење и сушење. [ВНАТРЕШНА ОБЛОГА за КОМПРЕСИЈА] - Родени Тешки 2-во-1 7" машки шорцеви за вежбање во теретана со џебна облога има помека внатрешна облога за компресија која се чувствува удобно околу вашите нозе и овозможува воздухот слободно да тече за да се осигура дека долниот дел од торзото останува ладен; бидејќи ткаенината во внатрешноста на нозете на панталоните е потенка, но апсорбирачка, ова осигурува дека потта не се акумулира и го олеснува побрзото испарување; иако овие машки шорцеви за вежбање со џеб за обложување се дизајниран За ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ ОКОЛУ ОБЛИКОТ на Мускулите на Нозете. [ГРАВИТАЦИЈА ТЕЛЕФОНСКИ ЏЕБОВИ] - Роден Тежок Воздух Про 7-инчи Тренингот Атлетски Шорцеви за мажи нудат три гравитација телефонски џебови за да ви помогне да носат неколку најважен со вас кога ќе одат трчање или да се вклучат во вежбање. [Нелизгачка ВРВКА]-Роден Цврст Воздушен Про 2 Во 1 7" Машките Шорцеви за Вежбање се дизајнирани да бидат цврсто вклопени, удобно завиткани околу половината; меѓутоа, ако откриете дека шорцевите за трчање со облога за компресија се уште се лабави околу вашата личност, можете да ја прилагодите затегнатоста на појасот со користење на врвките за влечење што не се лизгаат; со повлекување на врвките за влечење, еластичниот појас се стеснува околу половината, а потоа може да се ВРЗАНИ Во ЈАЗОЛ ЗА ДА Ги ЗАДРЖАТ Врвките За влечење На Место.

Главните карактеристики

Избор на клиент