Колумбија Машки Бахама Вентилација Хајтид Брод Чевли
Новак

Колумбија Машки Бахама Вентилација Хајтид Брод Чевли

DEN 924.32

Во достапна форма

Увезени ОМНИ-ШТИТ : Оди напред, обиди се да се извалкаш. Омни-Штитот ви помага да останете чисти и суви со тоа што ќе се спротивставите на апсорпцијата на течности. За разлика од повеќето ткаенини што апсорбираат влага, Омни-Штитот ја одбива влагата и брзо се суши—избегнувајќи дамки и ве одржува чисти. ОСТАНЕТЕ ЧИСТИ : Третирани со Нашите Крвни Црева вода и третман отпорен на дамки, ќе ви се допадне колку е лесно да ги одржувате овие борбени тестирани чевли чисти. Целодневна УДОБНОСТ : Нашите Чевли За Вентилациони Чамци НА ПФГ Бахама го карактеризираат нашиот Технолошки лесен среден ѓон со супериорна перница и враќање на висока енергија, додека пристаништата за вентилација на средниот ѓон што ја продолжуваат целодневната удобност. РАЗНОВИДЕН СТИЛ : овој машки водоотпорен брод-чевли обезбедува стил и издржливост со контрастни комбинации на бои на третирана мрежа и синтетичка надворешност. ЗАФАТ НА ВЛАЖНА ПОВРШИНА : нашиот потпис омни-Зафат што не означува влажен надворешен ѓон со влечење со брич обезбедува држење со голема моќност низ широк спектар на лизгави влажни површини. Се лизга на и риба на. Овој лесен, лежерен, удобен чевел се третира со завршна обработка На Цревата Во Крвта за целосно да се спротивстави на водата и дамките. Надворешниот ѓон Со влажен зафат Со жилет обезбедува влечење на врвот на палубата на брод и копно. Технологијата со потпис на колумбија е она што го издвојува овој чевел. Овој чевел подготвен за брод има платно отпорно на вода и дамки со кожни елементи за да ги заштити вашите стапала и да ги одржува чисти без разлика колку неуредни работи стануваат. Дизајниран да ги одржува стапалата ладни и суви во широк спектар на активност, лесниот пренесен среден ѓон обезбедува долготрајна удобност и супериорно амортизирање за подобрена апсорпција на ударот и враќање на висока енергија. Нашиот напреден надворешен ѓон за влечење е дизајниран да се држи во секоја влажна средина.

Главните карактеристики

Избор на клиент