Горглитер Машко Писмо Цветни Везови Песна Шорцеви Врвка Половината Тренингот Шорцеви Со Џебови
Новак

Горглитер Машко Писмо Цветни Везови Песна Шорцеви Врвка Половината Тренингот Шорцеви Со Џебови

DEN 2.67

Во достапна форма

100% Полиестер Затворање на врвка. Изработена од полиестерска ткаенина, многу мека, мазна, перформанси со ниско триење, еластична, апсорбирачка пот, дише и удобна, обезбедува максимална удобност и заштита при секоја поза и движење. Еластичниот појас се протега за удобност и врски со кабел за влечење. Еластичниот појас и кабелот за влечење ви помагаат да го персонализирате вклопувањето. Обични шорцеви за пот со 2 странични џебови, кои ви се погодни за чување на телефонот, клучот, картичката и сите други предмети. Овие машки шорцеви за пот се совршени за секојдневно носење, секојдневно, трчање, јога, џогирање, теретана, вежбање, спорт. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу пред да ја купите. Табела со големини(Мерење На Производот) : С : Должина : 16,1", Големина На Половината : 27,6", Големина На Колкот : 42,5" М : Должина : 16,5", Големина На Половината : 29,1", Големина На Колкот : 44,1" Л : Должина : 16,9", Големина На Половината : 31,1", Големина На Колкот : 46,1" XL : Должина : 17,3", Големина На Половината : 33,1", Големина на Колкот : 48.

Главните карактеристики

Избор на клиент