iopqo tux јакна момчиња машки пролетни летни шорцеви костуми патент лапел краток ракав за кратки ракави за печатење мода за печатење
Новак

iopqo tux јакна момчиња машки пролетни летни шорцеви костуми патент лапел краток ракав за кратки ракави за печатење мода за печатење

DEN 433.60

Во достапна форма

100% полиестер Материјал : Изработено е од мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа. Стил на дизајн : удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски и мода ве прават попривлечни машко пролетно лето, кратко костуми, патент, кратки ракави, кратки ракави за кратки ракави, модни спортови, ве молиме имајте предвид дека има мали разлики во бојата и големината заради некои неодоливи Фактори. Функција : Одлично за секојдневно затворено или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. Лесна мека ткаенина за удобно искуство, лесен за носење, без брчки, изработена од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно носење, погодно за излегување, вежбање, фитнес, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна употреба. Големина : Постојат многу видови на големини, можете да изберете соодветна големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Окли Алта РЦ руно
Новак
Окли Алта РЦ руно
Во достапна форма
DEN 720.00
Вреднување на стоката: