Машки летен обичен патент за печатење, исклучете го блузата со кратки ракави за кратки ракави, шорцеви за кошули, големи костуми за мажи
Новак

Машки летен обичен патент за печатење, исклучете го блузата со кратки ракави за кратки ракави, шорцеви за кошули, големи костуми

DEN 50.40

Во достапна форма

100% полиестер Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење!. Печати/патент/дизајн на јака. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Свртете ја јаката, краток ракав, печатете. Погоден за дневен/секојдневен изглед. Машки летен обичен печатен патент за отфрлање на јака блуза кратки ракави врвови шорцеви за кошули Облеки големи мажички костуми : Четири сезони Пол : Мажи Материјал : Полиестерска декорација : патент/печатена облека Должина на облеката : Редовна должина на ракавот : Кратка јака : Свртување на образец на јака Тип : Печати Стил : Дневно/Обично Што добивате : 1 блуза+1 шорцеви Боја : розова големина : средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Oakley Lt Assault 2 Boot
Новак
Oakley Lt Assault 2 Boot
Во достапна форма
DEN 1.00
Вреднување на стоката: