Кратко - Продолжено со товар на сребрен гребен во Колумбија - продолжено
Новак

Кратко - Продолжено со товар на сребрен гребен во Колумбија - продолжено

DEN 3.33

Во достапна форма

100% најлон Еластично затворање. Омни-сенка UPF 30 Заштита на сонце. Омни-Вик Напредно испарување. Машинско миење ладно нежно, измијте одделно, не бели, не се сува суво, не се отстрани веднаш, не се користи, не користете омекнувач на ткаенини, не ја дели. Од Болдер, до Фјорд Форд, овој мултиталентиран товар работи прекувремено за да ве одржи кул и удобно. Тоа е лесен, но сепак солиден, со cuber-comfy cut со детали за густини за крајната слобода на движење. Напредната технологија на омни-wick® ја фитили потта, дише и не се плаши од импровизирано забивање, додека омни-се-се-се-се-® UPF 30 обезбедува доволно заштита од сонце што треба да ја препорача Фондацијата за рак на кожата. Еластичните вметнувања на половината од двете страни создаваат совршено вклопување без да се ограничи. Вклучена вклучена мултифункционални џебови ги одржува вашите најважни работи безбедни.

Главните карактеристики

Избор на клиент