Под оклопна машка бура од џемперка ¼ поштенски долги ракави голф пуловер
Новак

Под оклопна машка бура од џемперка ¼ поштенски долги ракави голф пуловер

DEN 1.00

Во достапна форма

100% полиестер Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Лесен хердер руно со мек, топол, четкан внатрешен слој. Ребреста јака, манжетни и полите. УА технологијата за невреме ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Лесен хердер руно со мек, топол, четкан внатрешен слој. Ребреста јака, манжетни и полите.

Главните карактеристики

Избор на клиент