Врски издание на маж со цврст краток ракав за кратки ракави за голф
Новак

Врски издание на маж со цврст краток ракав за кратки ракави за голф

DEN 0.67

Во достапна форма

100% полиестер Затворање на копчињата. Двојно плетено измислица создава подебел повеќе издржлив материјал. Разноврсна цврста боја. Уживајте во стилот на победа во ова врски мажите за голф поло. Двојно плетената измислица создава подебел, потрајни материјал. Само-јака и кратки ракави го комплетираат изгледот на овој класичен врв на голф Поло. Спарете го со шорцеви или панталони за да го заокружите вашиот ансамбл за голф.

Главните карактеристики

Избор на клиент