Мапа за борење во САД во САД F159 Атлетски најлон за вежбање шорцеви
Новак

Мапа за борење во САД во САД F159 Атлетски најлон за вежбање шорцеви

DEN 0.33

Во достапна форма

90% најлон, 10% спандекс Затворање на влечење. Inseam 7 ", мали 30", средно 32 ", големи 34", x-large 36 ", 2x-large 38". Отстранлив : Кука за крпа/маица, џебови од предната страна, лесен материјал од 4 насоки за истегнување. Технологија за брзо сушење, отпорна на брчки. Влажност за влага, ефект на ладење, дишење, анти-ОДОР. Печатено во Калифорнија. Овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција на облека. За дополнителни производи посетете ја нашата продавница, имаме нешто за секого. Маици, врвни стрингери, тренинзи за тренингот, дуксери, џогери, шорцеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент