МАЈЕРНИСИ Џеси Унисекс Машки Женски Сандали Ремен За Глуждот Вкрстена Прашка Маче Пета
Новак

МАЈЕРНИСИ Џеси Унисекс Машки Женски Сандали Ремен За Глуждот Вкрстена Прашка Маче Пета

DEN 639.84

Во достапна форма

Гумен ѓон Горниот Материјал : Синтетички Патент стп. Петицата мери приближно 2,36 " /6 см. Висококвалитетни материјали и одлична изработка. Ве молиме видете ја табелата со големини на делот Опис На Производот, ве молиме проверете ја големината јасно. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас фрист.

Главните карактеристики

Избор на клиент