Машката Пот на леви
Новак

Машката Пот на леви

DEN 0.67

Во достапна форма

80% Памук, 20% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Спортски панталони кои се доволно удобни за носење и доволно стилски за да се истрошат. Опуштено вклопување во текот на. Направено со дополнително пријатно, никогаш чешачко руно. Моделот на сликата е 6 ' 2 " и носи 32 х 32. Машките Сезонски Спортски Панталони На Леви се чувствуваат удобно и изгледаат стилски. Совршени се за секојдневно секојдневно носење. Опуштено вклопување. Еластичен појас со врвка за влечење. Два предни рачни џебови. Заден џеб за лепенка. Стил на повлекување. Брендирање детали на левата бутина. 80% памук, 20% полиестер. Машинско перење, сушење на паѓање.

Главните карактеристики

Избор на клиент