2 Парчиња Кадифе Турбан За Мажи Гроздобер Пресврт Главата Обвива За Мажи Се Водат Сатен Турбан Шамија Вратоврска За Коса Велосипедизам Спорт
Новак

2 Парчиња Кадифе Турбан За Мажи Гроздобер Пресврт Главата Обвива За Мажи Се Водат Сатен Турбан Шамија Вратоврска За Коса Велосипедизам Спорт

DEN 239.84

Во достапна форма

Сатен, Кадифе Содржина на пакетот : ќе добиете 2 парчиња кадифени турбани за мажи, вклучувајќи црни и беж бои, доволно количество и класична боја за да ги исполните вашите дневни барања за носење и замена, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели. Една Големина Најмногу Одговара : машката обвивка за глава мери прибл. 56-60 см/ 22,05-23,62 инчи во обем на главата, еластична и податлива, умерена големина го прави соодветен за повеќето момчиња и мажи; ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Удобно и Меко : обвивката за глава за мажи е изработена од кадифе за надворешната обвивка, а внатрешната облога е изработена од сатен, дише, носи и сигурен; извртената долга опашка ви помага да се прилагодите на големината на главата, правејќи ве привлечни и шармантни. Разновиден Кадифен Турбан За Мажи : шамијата за глава за мажи може да се завитка околу вашата глава, спречувајќи ја косата да се расипе, намалувајќи го триењето и ветерот да ви ја заплеткаат косата, што ќе ви донесе пријатно искуство при носење. Широко Се Применува Во Секојдневниот Живот : мажите турбан дураг се широко применливи во вашиот живот, погодни за спиење, забави за танцување, состаноци, клупски активности, пешачење, трчање, џогирање итн., држејќи ја косата надвор од неред и презентирајќи кул стил и впечаток. Содржина на пакетот : ќе добиете 2 парчиња кадифени турбани за мажи, вклучувајќи црни и беж бои, доволно количество и класична боја за да ги исполните вашите дневни барања за носење и замена, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели. Една Големина Најмногу Одговара : машката обвивка за глава мери прибл. 56-60 см/ 22,05-23,62 инчи во обем на главата, еластична и податлива, умерена големина го прави соодветен за повеќето момчиња и мажи; ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Удобно и Меко : обвивката за глава за мажи е изработена од кадифе за надворешната обвивка, а внатрешната облога е изработена од сатен, дише, носи и сигурен; извртената долга опашка ви помага да се прилагодите на големината на главата, правејќи ве привлечни и шармантни. Разновиден Кадифен Турбан За Мажи : шамијата за глава за мажи може да се завитка околу вашата глава, спречувајќи ја косата да се расипе, намалувајќи го триењето и ветерот да ви ја заплеткаат косата, што ќе ви донесе пријатно искуство при носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент