Пума машка класична лого за лого
Новак

Пума машка класична лого за лого

DEN 364.80

Во достапна форма

100% памук Повлечете го затворањето. Редовно вклопување. Направено со памук од БЦИ : Со купување на памучни производи од Пума, поддржувате поодржливо земјоделство со памук преку иницијативата за подобра памук. Јака на вратот на екипажот со ребра. 1 лого гума за печатење; вратот на екипажот на ребрата; направено со памук од иницијатива за подобра памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент