Мода Гилдан 64000 маичка
Новак

Мода Гилдан 64000 маичка

DEN 128.64

Во достапна форма

100% памук 100% памук за прстен со прстен. Темниот Хедер и Хедер бои 65% полиестер/35% памук. Беспрекорна јака со двојна игла 3/4 инчи. Солза етикета; Прислушен врат и раменици; Валани напред раменици за подобро вклопување. Двоен ракав и долниот дел на Хемс; Четврт-претворен за да се елиминира централното бразда; Големини : xs, s - 2x, 3x. Оптоварување на бои : Мода Гилдан 64000 маичка достапна во 22 неверојатни бои Пресхарнк 100% прстен Вклучен памук Jerseyерси плетено (измешан памук/полиестер во бои за антички и хедер) 4,5 мл, беспрекорна двојна игла 3/4 колаптирана вратот и рамената, валани напред напред За подобар ракав на иглата и иглата и дното на hemsquarter се сврте кон елиминирање на центарот на кревање : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL.

Главните карактеристики

Избор на клиент