Покемон Бејзбол Кап Вирсити Лого Пика Официјална црна заоблена сметка со големина една големина
Новак

Покемон Бејзбол Кап Вирсити Лого Пика Официјална црна заоблена сметка со големина една големина

DEN 424.96

Во достапна форма

100% акрилик Затворање на привремено. Само миење на рацете. Официјално лиценциран производ. Квалитетно капаче за бејзбол. Ако го сакате Pokemon, тогаш ќе сакате да ја носите оваа прекрасна официјално лиценцирана капа за бејзбол „Snapback“, која има мотив „стилски лого и пика“. Големината може да се прилагоди со помош на лентата за поп-заклучување на задниот дел за голем број на големини на главата. Оваа капа е направена од врвен материјал за квалитет со професионално шиење, за одлична удобност и е официјална лиценцирана стока од Покемон.

Главните карактеристики

Избор на клиент