Geartist GOO1 Лен Преклопен Организатор Складирање Османлиска Клупа Потпирач За Нозе Коцка За Масичка За Кафе, Столче За Риболов За Кампување, Брзо и Лесно Склопување, Со
Новак

Geartist GOO1 Лен Преклопен Организатор Складирање Османлиска Клупа Потпирач За Нозе Коцка За Масичка За Кафе, Столче За Риболов

DEN 2.33

Во достапна форма

Оваа мала отоманска клупа за складирање може да се користи како коцка за кревет отоманска,столче за потпирачи за нозе,масичка за кафе, исто така може да се користи на отворено како столче за кампување или риболов, лесна и преклоплива Складирање на преклопување Отоманската Отворена Големина е 12"x12" x12", може да си дозволи 100kg/220lbs. Големина на преклопување : 12'x12'x1, 6". Тежина : 1,5 кг/3,3 фунти. Ова квадратно складирање отоманско изработено од висококвалитетна Ленена ткаенина, долго време користење. дише, како мода како уметнички дела. Нашиот отомански со складирање, преносливо и лесно склопување, чувајте списанија, книги, перници, фрлања, тв далечински управувачи, детски играчки,ќебиња за играчки за кучиња итн. Супер меморија, дебел сунѓер, поудобен, супер дебел влакна со висока густина, поеколошки и издржлив. Ако нема корист, само преклопете го, заштедете го вашиот простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент