Модвеј Лили Тафтувана Ленена Ткаенина Тапацирана Целосна Глава Во Сива Боја
Новак

Модвеј Лили Тафтувана Ленена Ткаенина Тапацирана Целосна Глава Во Сива Боја

DEN 1776.00

Во достапна форма

ИЗЈАВА ПАРЧЕ-Веднаш ажурирање на изгледот во секоја спална соба, оваа глава за полни кревети дава софистицирана изјава во секој простор седи благодарение на стилските карактеристики и елегантниот дизајн НАСЛОН ЗА ТКАЕНИНА-Совршен За гостинска соба или спална соба за тинејџери, оваа тапацирана глава е покриена со квалитетна полиестерска ткаенина која дава луксузна ленена текстура насекаде. ТАФТУВАНА ГЛАВА-Прикажувајќи структурирана шема, тафтуваниот дизајн овозможува шик изглед. Зачудувачките, но суптилни детали за оваа глава со целосна големина го прават парче што никогаш не излегува од мода. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена со издржлива лесонит и иверица, оваа полна глава е цврста за ноќ по ноќ на мирна употреба. Густата пена обезбедува поддршка за удобност на оваа обложена глава. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА НА ГЛАВАТА - оваа тапацирана ткаенина има седум висински прилагодливи позиции за монтирање за прилагодлив изглед што се прицврстува на повеќето рамки за кревети.

Главните карактеристики

Избор на клиент