Расел Атлетик Биг Бојс Памук Перформанси Краток Ракав Маица
Новак

Расел Атлетик Биг Бојс Памук Перформанси Краток Ракав Маица

DEN 143.84

Во достапна форма

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесната памучна мешавина обезбедува премиум мекост миење после миење. Технологијата за отстранување на влага со моќност ги одржува ладни и суви. Заштитата од мирис помага да се задржи ткаенината свежа. УПФ 30+ обезбедува заштита од штетни УВ зраци. Ознака слободен за удобност. Есенцијалната маичка Расел атлетик бојс обезбедува удобност, стил и перформанси за да одговара на активниот животен стил на вашето дете. Одликувајќи се со нашата патентирана технологија за отстранување на влага со моќност, заштита од мирис за да ја одржуваме ткаенината свежа и РЕЈТИНГОТ НА UPF од 30+ штити од штетните ув зраци. Оваа маичка е неопходна гардероба, нудејќи и стил и удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент