Графичка кошула на Grizzly Ridge SS на Колумбија Бојс
Новак

Графичка кошула на Grizzly Ridge SS на Колумбија Бојс

DEN 1.33

Во достапна форма

100% полиестер Омни-сенка UPF 50 Заштита на сонце. Омни-Вик ја повлекува влагата од телото, така што потта може брзо да испари. Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.

Главните карактеристики

Избор на клиент