Зимски јакни со зимски пуфери на цреша Кири со качулка, облечена во палто, дебела кокошка за надворешна облека за девојчиња за момчиња од мали деца
Новак

Зимски јакни со зимски пуфери на цреша Кири со качулка, облечена во палто, дебела кокошка за надворешна облека за девојчиња за момчиња од мали

DEN 1.00

Во достапна форма

Памук, руно Затворање на патент. Зимскиот капут на детето се одликува со непотребна аспиратор, топла постава од руно, цврсти бои и прекрасни обрасци на животни, две странични џебови и затворање на предниот патент. Обичен стил и лесно совпаѓање. Водоотпорна и ветерна обвивка и постава од руно : Зимска надворешна облека на детето направи супер топло руно, нуди подобрена удобност за да се задржи топло и да ги спречи децата од студениот ветер и снег. Лесно вклопување : Јакната на ова дете им дава доволно простор на децата да растат и да дозволат да можат слободно да се движат. И предниот патент го олеснува носењето сами. Оваа јакна наредена на руно е погодна за активности во затворен простор и на отворено во зима како уметничко лизгање, скијање, училишни денови, кампување, пешачење, трчање, патување итн. И тоа е совршен подарок за деца на роденден, Божиќ. Погледнете ја нашата табела со големина и изберете ја големината на вашата возраст. Ако оваа зимска јакна не одговара добро, можеме да обезбедиме бесплатна замена или поврат. Затворање на патент. Зимскиот капут на детето се одликува со непотребна аспиратор, топла постава од руно, цврсти бои и прекрасни обрасци на животни, две странични џебови и затворање на предниот патент. Обичен стил и лесно совпаѓање. Водоотпорна и ветерна обвивка и постава од руно : Зимска надворешна облека на детето направи супер топло руно, нуди подобрена удобност за да се задржи топло и да ги спречи децата од студениот ветер и снег. Лесно вклопување : Јакната на ова дете им дава доволно простор на децата да растат и да дозволат да можат слободно да се движат.

Главните карактеристики

Избор на клиент