Sport-Tek Youth Camohex Colorblock Tee
Новак

Sport-Tek Youth Camohex Colorblock Tee

DEN 2.33

Во достапна форма

100% полиестер Повлечете го затворањето. Етикета без ознаки. Поставени ракави. Сублимираниот дигитален печатење на камохекс на ракавите, рамената и јаката им даваат на оваа влага, задебелен, модерен изглед, 3,8-унца, 100% полиестерско блокирање на телото, 4-унца, 100% полиестерски меѓусебни ракави, раменици и вратот, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака, ознака. Бесплатна етикета, поставени ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент