Keyl-0731 дете куроми цртан филм печатено печатење на тренерки за облека-маичка+џогинг пантолона сет пулвер врвови
Новак

Keyl-0731 дете куроми цртан филм печатено печатење на тренерки за облека-маичка+џогинг пантолона сет пулвер врвови

DEN 527.84

Во достапна форма

100% памук Мека и лесно текстурирана ткаенина за деца. Добар избор за облека за носење облека. Оваа облека со 2 парчиња худи : 1 компјутерски џемпер со качулка + 1 компјутер џемпери.класичен и обичен стил. Двете парчиња џемпери се носат како целосна облека или маичка и џемпери може да се носат одделно. Совршена облека за деца за есен или пролет. Идеален подарок за вашиот син или внук тие ќе изгледаат апсолутно симпатични. Совршен подарок за родендени, Божиќ и многу други прилики. Совршено за деца момчиња и девојчиња во големини 3Т-12 години. Ве молиме, внимателно погледнете ги податоците за табелата со големина. Keyl-0731 дете куроми цртан филм печатен печатено тренерско облекување-казни-кошула+џогинг пантолони поставени врвови на пулвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент