Првиот 1 Роденден Круна За Бебе Момчиња Принцот, Искра Злато Зелена Диви Еден Роденден Шапка Лента За Глава Торта Пресече Фото Декорација
Новак

Првиот 1 Роденден Круна За Бебе Момчиња Принцот, Искра Злато Зелена Диви Еден Роденден Шапка Лента За Глава Торта Пресече Фото Декорација

DEN 68.00

Во достапна форма

Убава и светкава бебешка круна БРОЈ ЕДЕН,неопходност за завршување на прославата на првиот роденден на бебето! Изработени од врвна филц и сјајна ткаенина, убави и лесни, вашите момчиња едвај ќе го забележат тоа во главата, особено одлично за бебиња кои мразат капи. Дизајниран со мека еластична лента за глава, ви овозможува да се истегнете околу задниот или предниот дел на главата, лесен и безбеден за да одговара на повеќето бебиња. Супер симпатична круна на 1-ви роденден го прави вашето мало момче да изгледа како принц на неговата прва роденденска забава, одличен додаток на фотографиите од торта за бебиња. 0-гаранција за купување ризик, доколку наидете на некој проблем, слободно контактирајте не, парите назад или замена зависи од вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент