Хабдиќ Премиум Бебешки Назален Аспиратор Со Спреј За Магла + 3 Лесен Хигрометар + Пелена/Организатор Пакет Торба За Носење
Новак

Хабдиќ Премиум Бебешки Назален Аспиратор Со Спреј За Магла + 3 Лесен Хигрометар + Пелена/Организатор Пакет Торба За Носење

DEN 371.20

Во достапна форма

Вклучува : Премиум Бебешки Назален Аспиратор + 3 Лесен Хигрометар + Пелена/Организатор Торба За Носење Премиум Назален Аспиратор : и спреј за магла и вшмукување сите во едно за да се справат со сите видови назални состојби. Спреј магла со дестилирана вода или солен раствор за олабавување на зацврстување или густа слуз за лесно вшмукување за чистење на носот. тесно соработувавме со СПЕЦИЈАЛИСТИ ЗА ОРЛ за да создадеме назален аспиратор кој ги зема предвид сите медицински фактори. Hygrometer : HT-21 има висока точност на ql 2-3%RH и qur 1°F, што го прави идеален за сите внатрешни простори. Мерењата на податоците се ажурираат на секои 10 секунди за да се обезбеди најново ажурирање на вашата околина. Можете да ја прилагодите осветленоста на ноќната светлина за да добиете совршено поставување на светлината во мракот. Торба за носење : Изолираната торба е совршена за да ја земете целата храна и закуски за вашето бебе за да бидат ладни и обложена торба обезбедува заштита за носниот аспиратор.

Главните карактеристики

Избор на клиент