висесани Бербер Кејп Симпатична Мрзливост Палма Лист Црна Шема Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење Бра
Новак

висесани Бербер Кејп Симпатична Мрзливост Палма Лист Црна Шема Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна

DEN 303.84

Во достапна форма

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и козметичарите навистина го ценат неговиот лесен и водоотпорен материјал, што го прави многу практичен за управување и употреба. Исто така, лесно се чисти и брзо се суши. Поддршка избришете ја чистата, исто така поддржувајте машинско перење или хемиско чистење.(Материјал : Полиестер+ПУЛ). €СООДВЕТЕН ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Прилагодливо еластично деколте за да одговара на различните големини на вратот. И возрасните и децата можат да користат.Модната фризерска наметка добро се вклопува за жени, а исто така и за мажи. Флексибилен и доволно долг за да ја задоволи побарувачката на повеќето луѓе.(Големина : W57 x L65 инчи). ●АНТИСТАТИЧКИ : Професионалната фризерска тоалета за сечење коса прифаќа антистатичка, отпорна на топлина, против брчки, без пилинг, без ткаенина со врвен квалитет на гребење. Влакната за сечење лесно се тресат наместо да бидат фатени во влакната. Добар материјал со фина изработка. ●СОВРШЕНА ЗАШТИТА : кога правите фризура, тоа ефикасно ќе спречи влакната да паднат во облеката. Дефинитивно е идеален додаток за сечење и стилизирање на косата. Погоден за професионална употреба во салонот.(Затворање на вратот : прилагодлив метален клип). ●ШИРОКО СЕ користи : тоа е задолжителен предмет за секоја берберница. Професионален салон кејп специјално дизајниран за сечење или стилизирање на косата.Погоден за фризерство, боја за коса, перм и сечење и целиот проект на салонот. Квалитетните берберски наметки во салонот се мултифункционални, совршени за сечење, стилизирање и боење во салонот, нудејќи подобра покриеност над облеката и чевлите. Идеален за салон, домашна употреба дури и носење на отворено. Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за перење, пречки за расадници, платнени кеси за повеќекратна употреба и ранци направени од нашата обновлива водоотпорна ткаенина. Ние правиме одржлив моден мејнстрим со фокусирање на одличнаesетска, супериорна функционалност и одржливост од крај до крај!. висесани салон берберска наметка е погодна за САМОСТОЈНА фризура дома, а може да се обезбеди и во професионален берберски салон. Водоотпорна, нестатична и вградена наметка обезбедува поголема погодност за фризура. Ние создаваме забавни и шарени оригинали, заедно со кориснички дизајни со омилени ликови од СТРИПОВИ НА ДК, дизни, нинтендо, хари потер и санрио, или слатко милениче, цвет, дневни фотографии, поп-ѕвезди дури и смешни изрази.

Главните карактеристики

Избор на клиент