1 Пар Патка Клип Шнола Шнола Клипови За Коса Смола Додатоци За Коса
Новак

1 Пар Патка Клип Шнола Шнола Клипови За Коса Смола Додатоци За Коса

DEN 47.04

Во достапна форма

Материјал : смолаИзработен од висококвалитетен материјал, не е лесен за бледнее и деформира, издржлив и може да ви служи долго време. Боја : Зелена, Розова, Кафеава.Ние ви нудиме различни бои за вашиот избор за да ги задоволите вашите различни соодветни потреби. Креативен дизајн, прекрасна форма, одлична изработка. Лесен за употреба, ви помага да дизајнирате разни фризури, елегантни и убави алатки за украсување додатоци за коса, погодни за различни прилики. Овие додатоци за коса се прекрасни подароци за жени и девојки, совршени како подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Роденденот, Новата година. Пакет : 1 пар фиба Пол : Женски Материјал : Смола Тип : Барети Боја : Зелена, Розова, Кафеава 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Ви благодариме за разбирањето.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент