Клип За коса Црвена Лак Лента Фиба Сладок Дизајн Задна Глава Чинија Коса Пролет Клип Фиба Додатоци За Коса Женски шноли За пунџа
Новак

Клип За коса Црвена Лак Лента Фиба Сладок Дизајн Задна Глава Чинија Коса Пролет Клип Фиба Додатоци За Коса Женски шноли За пунџа

DEN 3.33

Во достапна форма

Тоа е исто така одличен подарок за вашата девојка, Лак клип изработен од сатенска ткаенина и метални француски иглички, меки и издржливи. Клиповите за коса доаѓаат со големи лакови и долги шалови, а металните штипки ја држат косата на место. Не можете да погрешите со додавање лак на вашата фризура, овој клип за коса има прекрасен мазен сатенски лак. Ново дизајнираните модни стајлинг клипови за коса се за секојдневно носење, за забави, церемонии, родендени, банкети, Денот на Вљубените, Божиќ, Нова Година, Денот на Мајката. Тоа е исто така одличен подарок за вашата девојка,. Лак клип изработен од сатенска ткаенина и метални француски иглички, меки и издржливи. Клиповите за коса доаѓаат со големи лакови и долги шалови, а металните штипки ја држат косата на место. Не можете да погрешите со додавање лак на вашата фризура, овој клип за коса има прекрасен мазен сатенски лак.

Главните карактеристики

Избор на клиент