Фаханер Детска Фризура Наметка И Четка За Бабер Вратот Поставете Професионални Деца Бабер Кејп 47 * 39 инчи Со Прилагодливо Предвремено Затворање Екстра Долга Кејп Д
Новак

Фаханер Детска Фризура Наметка И Четка За Бабер Вратот Поставете Професионални Деца Бабер Кејп 47 * 39 инчи Со Прилагодливо Предвремено Затворање

DEN 1.67

Во достапна форма

кадифе ●Прилагодливо Деколте●со дизајн на метална тока на деколтето, лесно е да се прилагоди затегнатоста како што сакате. Во исто време, деколтето совршено се вклопува на вратот и може да спречи паѓање на косата и да ги направи децата удобни и да уживаат додека сечат коса. ①Детска Големина 120 х 100 см (47 х 39 инчи) детска наметка за фризура, широка покриеност, може да ја покрие вашата облека за време на фризури или нега на коса без разлика дали седите или стоите, избегнувајте косата да падне во деколте или да ја валка крпата додека фризурата, идеална за салонска фризура, стилизирање и боење на косата. ●Со Четка За Прашина ● висококвалитетна прашина За вратот во салонот, четката е изработена од влакна, без кадифе и без иритација. Прекрасен дизајн, рачката е направена од дрво, оваа четка за коса е удобна за држење, удобна и практична. Многу е погоден за отстранување на влакна на ушите или линиите на вратот по фризурата. ●Висококвалитетен Материјал●фризерската наметка е изработена од мек, лесен, водоотпорен материјал, нелеплива коса, удобна и издржлива, може да ви помогне да ја одржувате облеката сува и чиста, со анти-брчки, антистатички ефект. €Лесно За Чистење Q оваа детска наметка е еколошка и еднократно. Кога ја сечете косата, косата нема да се држи до наметката и само ќе направи лесен удар за да падне природно.

Главните карактеристики

Избор на клиент