Гел за проток на ез, гел плоштад четка 907
Новак

Гел за проток на ез, гел плоштад четка 907

DEN 2.00

Во достапна форма

Sable коса за флексибилност Еластичност и уникатна способност за контрола. Носете и дистрибуирајте производ рамномерно на ноктите на вашиот клиент. Сакате да ги четкате вашите вештини за апликација за гел. Секој маникир е ремек -дело со нашиот гел. 907 четка за скулптури. Ние користевме Sable Hair за неговата флексибилност, еластичност и уникатна способност да го контролираме, носиме и дистрибуирате производот рамномерно на ноктите на вашиот клиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент