јуетон Пакет од 12 Црни Мат Барети Боби Пин Алигатор Клип Клипови За Коса Невеста Глава-носете Работ Клип Стеги За Дами Девојки Коса Лакови
Новак

јуетон Пакет од 12 Црни Мат Барети Боби Пин Алигатор Клип Клипови За Коса Невеста Глава-носете Работ Клип Стеги За Дами Девојки Коса Лакови

DEN 121.44

Во достапна форма

Прекрасен дизајн метал алигатор клип за коса 6 различни форма. Боја : мат црна. Одлично за секој стил на коса, за свадби, матури, забави итн. Пакување од 12, 2 за секоја форма. Прекрасен дизајн метал алигатор клип за коса. 6 различни форма. Боја : мат црна. Одлично за секој стил на коса, за свадби, матури, забави итн. Пакување од 12, 2 за секоја форма. Алигатор клип за коса Пакет од 12 Бои : црн Материјал : метал Одлично За секој стил на коса, за свадби, матури, забави итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент