Орев Ткаенина Раб Карирани Диви Надвор Широк обод Лента За Коса Фиба Нето Црвена Коса Пакет Женски Двојно Лак Лента За Глава
Новак

Орев Ткаенина Раб Карирани Диви Надвор Широк обод Лента За Коса Фиба Нето Црвена Коса Пакет Женски Двојно Лак Лента За Глава

DEN 2.67

Во достапна форма

Материјал : крпа Состојба : Нова. Стил : оригинален дизајн. Ја прави косата мека и може стабилно да ја држи косата. Применлива сезона : пролет, лето, aut и зима. Материјал : состојба на крпа : Њустил : оригиналниот дизајн ја прави косата мека и може да ја држи косата стабилно стил : Европска и Американска применлива сезона : пролет, лето, aut И зима пакетот вклучува : 1* Лента За Коса (не содржи други експонати)Белешки : 1. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на проектот. Гарантираме дека стилот е ист како оној прикажан на сликата. Поради различни техники на лично мерење, може да има физички грешки во 1-3мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент