Четка за коса чистење чешел чешел чешла чешла чиста четка четка четка за четка за четка за чистач за четка за коса за отстранување на прашина за коса дома и салон ко?
Новак

Четка за коса чистење чешел чешел чешла чешла чиста четка четка четка за четка за четка за чистач за четка за коса за отстранување на прашина

DEN 77.60

Во достапна форма

Мути-функција : Оваа стандардна четки се погодни за мали работни простори и тесни простори Дополнителниот кластер на влакната може да ви помогне да стигнете до секој агол и бразда, погоден за чистење на тесни области, споеви, навои и заварени споеви. Лесно за носење : мала големина и мала тежина; Четката со чешел е погодна за дома, салон за коса, па дури и за лична употреба, исто така е добар избор за патување. Лесен за употреба - четките за чистење имаат мазна и удобна мека рачка што е лесна за држење и контрола. Пластичните рачки се издржливи и лесни за чистење. Ергономската рачка се вклопува удобно во вашата рака, го олеснува примената на притисокот за тврдо чистење. Лесно за чистење : Само тријте неколку пати и исплакнете со вода. Мути-функција : Оваа стандардна четки се погодни за мали работни простори и тесни простори. Дополнителниот кластер на влакната може да ви помогне да стигнете до секој агол и бразда, погоден за чистење на тесни области, споеви, навои и заварени споеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент