Ремос дрвен чешел изработен од локално бека дрво антистатичко - груби/средни заби 19 см
Новак

Ремос дрвен чешел изработен од локално бека дрво антистатичко - груби/средни заби 19 см

DEN 233.12

Во достапна форма

Уникатен природен производ : Невообичаено ремос -чешел за коса изработен од дрво ја зачувува природната структура на косата на косата и помага да се направи сигурно и нежно да се одврзе несаканиот пресврт во косата без да се полни статички На патување и во движење : Чешел од коса со должина од 18 см е идеален за дневна нега на брада дома, но исто така се вклопува во секоја торба за чанти или тоалети и е исто така совршен за патување или следниот празник. Направено од домородно дрво од бука : Светло, обично дрво се карактеризира со неговите карактеристични дрвени зраци, па дури и жито. Тој е многу силен, отпорен и затоа е исто така многу издржлив. Направени во Германија : Сите материјали што се користат во производот се од Германија. Исто така, нивната обработка и производството на чешел за коса е направено во Германија. Квалитетни производи : Ремос се залага за квалитет. Нашите чешли од брада се произведуваат според највисоките стандарди. Нашата услуга за клиенти е секогаш на располагање и со задоволство ќе ви помогне. Уникатен природен производ : Невообичаено ремос -чешел за коса изработен од дрво ја зачувува природната структура на косата на косата и помага да се направи сигурно и нежно да се одврзе несаканиот пресврт во косата без да се полни статички. На патување и во движење : Чешел од коса со должина од 18 см е идеален за дневна нега на брада дома, но исто така се вклопува во секоја торба за чанти или тоалети и е исто така совршен за патување или следниот празник.

Главните карактеристики

Избор на клиент