Еминенција Минерали За Одбрана ОД Сонце ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30, 0 Проѕирен, 8 Грам
Новак

Еминенција Минерали За Одбрана ОД Сонце ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30, 0 Проѕирен, 8 Грам

DEN 1.67

Во достапна форма

Продолжува природно Одлично за мажи и деца кои не сакаат шминка. Совршен за оние кои вежбаат и спортуваат. Лесен за употреба, нанесување и носење насекаде, овие природни минерали обезбедуваат ЗАШТИТА од СОНЦЕ ОТПОРНА на ВОДА 30 за жените и мажите. Хипоалергично, не затнување и одлично за употреба по третманот, особено на црвена или дамкава кожа. Потемните нијанси можат да се користат како бронзер.

Главните карактеристики

Избор на клиент