ВЕЛИЧЕСТВЕН Чиста Топла Крем - За Целулит, Смирувачки, Релаксирачки, Затегнување &засилувач; Слабеење-Со Колаген, Куркума, Витамин А, Е, Тело За Зацврстување Крем, 4 м?
Новак

ВЕЛИЧЕСТВЕН Чиста Топла Крем - За Целулит, Смирувачки, Релаксирачки, Затегнување &засилувач; Слабеење-Со Колаген, Куркума, Витамин А, Е, Тело

DEN 0.67

Во достапна форма

Премиум Целулит Топла Крема за жени и мажи : Величествениот Чист Топол Крем е направен со моќни состојки Како Камфор, Колаген, Кофеин, Лимонска Киселина, Масло од Еукалиптус, Витамин А и Витамин Е; произведено во САД Ги смирува Уморните Болки Во Мускулите : Ги Релаксира тесните уморни мускули после тренинг или долг ден во канцеларија; со моќни состојки како куркума кои природно го намалуваат воспалението и ја ублажуваат болката додека еукалиптусот обезбедува олеснување на мускулите. Мазна и Еластична Кожа : Колагенот и кофеинот помагаат во затегнување на кожата и ефикасно ја намалуваат појавата на целулит. Релаксирачка Масажа : одличен крем за масажа кој ја смирува, релаксира и затегнува кожата; чувството на затоплување и смирувачката арома од комбинација на есенцијални масла го прават прекрасен крем за масажа што треба да го имате низ куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент