Хидра Ролери 64 Микроигли Печат Серум Апликатор HR64 0,25 мм
Новак

Хидра Ролери 64 Микроигли Печат Серум Апликатор HR64 0,25 мм

DEN 239.84

Во достапна форма

Хидра Ролери 64 комбинира микроигла со суштина течност, лесен за употреба Капацитетот е 10мл. Зголемување На Апсорпцијата на Суштината и решенијата. Воспоставете директен транспорт помеѓу кожата и производот за убавина. Како Да Се Користи? 1.Измијте ја кожата со топла вода.Потопете го горниот дел од вијалата на апликаторот околу 5-8 минути со 75% алкохол 3.Измијте ја вијалата на апликаторот со алкохол 4.Ставете ја суштината на течноста во вијалата на апликаторот. Внимателно зашрафете го горниот дел назад на вијалата. Нежно протресете ја вијалата 2-3 пати 5.Отстранете го капакот за безбедност и хигиена 6.Нежно тапкајте ја површината на кожата со иглата хидра. Додека суштината на течноста не се апсорбира целосно од лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Chicco 100ml Nappy Cream
Новак
Chicco 100ml Nappy Cream
Во достапна форма
DEN 407.84
Вреднување на стоката: