3 Пакување-Памучна Маска За Лице Што Се Пере Маски За Лице Што Се Перат Маска За Повеќекратна Употреба Маска За Лице Што Го Покрива Лицето Маска За Лице Што Дише Од Р?
Новак

3 Пакување-Памучна Маска За Лице Што Се Пере Маски За Лице Што Се Перат Маска За Повеќекратна Употреба Маска За Лице Што Го Покрива Лицето

DEN 1.67

Во достапна форма

Пакетот има 3 Памучни Маски за Лице со Цврсти Бои Димензии Големина-Ширина На Покривање На Лицето - 12 Инчи Прибл.(Со Нестегнати Еластични Јамки За Уши), Висина На Платнена Маска -5 до 6 Инчи Прибл. Овие Маски За Лице Од Ткаенина Со Целосна Покривка За Лице За Дополнителна Заштита Дишат И Се Рачно Изработени Во Индија. Маската За Лице Што Се Пере Е Изработена Од Чист Памук И Е Унисекс И Е Погодна За Секојдневна Употреба Додека Излегувате. Овие Маски За Лице За Повеќекратна Употреба Се Изработени Од Висококвалитетен Памук И Се Меки И Удобни На Кожата И Ушите. 3 Маски За Лице Што Се Перат Маски За Лице Што Се Перат Маски За Повеќекратна Употреба Маски За Лице Што Ја Покриваат Маската За Лице Што Дише Маска За Лице Од Ричера.

Главните карактеристики

Избор на клиент