Betco® зелена земја пена за чистење на сапун за кожа, мирис на цитрус, 38 мл, картон од 6 полнења
Новак

Betco® зелена земја пена за чистење на сапун за кожа, мирис на цитрус, 38 мл, картон од 6 полнења

DEN 255.52

Во достапна форма

Без разлика дали ви треба начин да ги исцрпите тешките дамки и нечистотија или само сакате да ја одржувате вашата кожа здрава, ова чистење за пенење прави одличен додаток на вашиот објект Препорачливо за оние кои често ги мијат рацете, ова средство за чистење нуди смирувачки мирис на цитрус. Дебелата, богата пена помага да се одржи кожата здрава и одржувана. Навлажнувачките агенси помагаат на кожата да остане мека и мазна. Остава зад себе мирис на цитрус. Во согласност со стандардите на ФДА и ЦДЦ за миење на рацете. Чистачот на кожата на зелена земја, ги исполнува барањата за сертификација на екологот и е во согласност со стандардите на ФДА и ЦДЦ за миење на рацете. Тој е сертифициран за перформанси, ограничени VOC и намалена токсичност со зелена заптивка. Дебелата, богата луксузна пена обезбедува пријатно искуство за миење на рацете и ги чисти светло до средни почви.

Главните карактеристики

Избор на клиент