Atractiont Hydrating Nationing и поправка на суви линии и подпухналост под очите што го енергизираат кремот за очи, колагенот Leisurevivi Зголемете го серумот против стареење, крем за
Новак

Atractiont Hydrating Nationing и поправка на суви линии и подпухналост под очите што го енергизираат кремот за очи, колагенот Leisurevivi Зголемете

DEN 127.84

Во достапна форма

Хидрирање, негување и поправка на суви линии Нежните и деликатните, подобруваат проблеми со очите, намалете ги фините линии, подобрувањето на динамичните брчки со зацврстување на кожата. Крем за атракција. Натриум хијалуронат, хидрантен третман. Заклучете ја влагата без загуба и грижа за долниот слој на кожата. Очите енергизираат крем за очи. Безбеден за употреба, може да се користи и ден и ноќ.Прет и навлажнување во исто време. Лесна апсорпција. Лесно за нанесување и апсорбирање, кожата е освежувачка и не-леплива, ја осветлува досадната површина на очите, ги подобрува торбите за очи и темните кругови и нежно се грижи за кожата. Погодно за секој вид кожа. Сува кожа, мрсна кожа, комбинирана кожа, чувствителна кожа, зрела кожа, научно измазнета и построга кожа. Зошто да го изберете нашиот крем Atraction T? 1. Фирми и ја навлажнува кожата. Подигнете и затегнете, намалете ги торбите за очи, намалете ги брчките и црните очи. Намалете ги сувите линии и фините линии.

Главните карактеристики

Name:
Atractiont Hydrating Nourishing and Repairing Dry Lines and Puffiness Under the Eyes Energizing Eye Cream
Net Content:
30g/1.05fl Oz/bottle
Shelf Life:
3 Years
Packing List:
1/2/4pc * Atractiont Hydrating Nourishing and Repairing Dry Lines and Puffiness Under the Eyes Energizing Eye Cream:
Warm Tips:
1. Due to manual measurement, please allow a slight error.:
2. Due to the different recognition of screen monitors, please allow slight color difference. Have a nice day!:
Attention:
If you have any dissatisfied about our products or service,please send us emails,we'll offer you satisfy solutions.Thanks for your understanding and happy shopping!

Избор на клиент