ЛИОБО Пиратски Декор Пиратски Костим Жени Црни Пиратски Закрпи За Очи Едно Око Череп Карипско Капетан Око За Забава За Ноќта На Вештерките Божиќ И Забава За Деца Фа
Новак

ЛИОБО Пиратски Декор Пиратски Костим Жени Црни Пиратски Закрпи За Очи Едно Око Череп Карипско Капетан Око За Забава За Ноќта На

DEN 2.67

Во достапна форма

ЕВА Машинско Перење. Пакетот вклучува : 1 х црн филц череп пиратски капетан закрпи за очи, секоја големина е 7,5 х 6 см (Л х Ш ). Материјал : изработени од мека ева, овие пиратски закрпи се пофлексибилни од пластичната пиратска лепенка за очи и можат да се носат долго време; Не грижете се за губење на тежината. Продолжено еластично јаже : нашето еластично јаже за очи се протега на 34 см, што значи дека возрасните или децата можат да ги носат без да се чувствуваат затегнати. Оваа лепенка за очи во пиратски стил со еластична лента за удобно носење. асло се користи за лекување на деца мрзливи око. Партиски материјали : можете да го користите овој пиратски симболичен пиратски око на пиратски тематски забави, училишни емисии, маскенбал, Ноќта на Вештерките и Божиќ. Карактеристики-Боја : црна, бела.- Материјал : мека ЕВА.- Големина : Околу 7, 50Х6, 00Х1, 50см/ 2, 95Х2, 36Х0, 59 инчи-обем На Лента : Прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент