Математички физички равенки и налепници за формули налепници за заштитен филм Персонализирана налепница за целосна обвивка компатибилна со Nintendo Switch
Новак

Математички физички равенки и налепници за формули налепници за заштитен филм Персонализирана налепница за целосна обвивка компатибилна

DEN 3.00

Во достапна форма

Материјал : Направено од налепници за отстранливи лепила на ПВЦ, што нема да предизвика оштетување на површината на машината Getе добиете : Налепници со двојна рачка + Филм на држачот на рачката + налепница на домаќинот + ТВ -кутија Преден и заден филм + ТВ кутија страничен филм, со прецизни позиции на дупки и удобен допир. Лесно за инсталирање : Лесно за инсталирање и отстранување без комплицирани вештини. Само треба да ја излупите налепницата, да ја залепите налепницата на вашата конзола за игра и тоа е направено. Совршен подарок : Налепниците за конзола за игри ја прават вашата конзола за игра да изгледа повеќе стилски и поубав, но и многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели, импресивен подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени да обезбедиме совршен подарок, доколку имате какви било прашања по приемот на производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Материјал : Направено од налепници за отстранливи лепила на ПВЦ, што нема да предизвика оштетување на површината на машината. Getе добиете : Налепници со двојна рачка + Филм на држачот на рачката + налепница на домаќинот + ТВ -кутија Преден и заден филм + ТВ кутија страничен филм, со прецизни позиции на дупки и удобен допир. Лесно за инсталирање : Лесно за инсталирање и отстранување без комплицирани вештини.

Главните карактеристики

Избор на клиент