Икони спортски мажи Тотенхем Светски фудбалски тим Графички печати кратки ракави памучни маица
Новак

Икони спортски мажи Тотенхем Светски фудбалски тим Графички печати кратки ракави памучни маица

DEN 0.33

Во достапна форма

100% памук Повлечете го затворањето. Официјален лиценциран производ Тотехам Хотспур. Одликувајќи се со плетено, редовно вклопување, должина на половината и обичен стил. Дизајн на лого за печатење на екран. Премиум материјал-Останете удобни цел ден и ноќ во овие маици со атлетски фудбалски навивачи. Оваа маичка доаѓа во лесен, дише и истегнат материјал што ви помага да ве одржува свеж, сув и без пот за време на секоја физичка активност. Полиестерската ткаенина со квалитети на влага се чувствува ултра-мека, пријатна и мазна на кожата, задржувајќи некој без чешање и среќен, особено оние со дополнителна чувствителна кожа. Совршено за секојдневно носење, оваа мета е идеален дневен врв за fansубителите на фудбалот. Удобно вклопување - се чувствувате неверојатно во овие спортски кошули за игри. Се одликува со класичен дизајн со кратки ракави со удобен екипаж-врат за максимална удобност и погодност. Целокупното вклопување е тенок и елегантен, додека не е рестриктивно, овозможувајќи целосна покриеност и опсег на движење, што го прави ова одлично за спорт, фитнес и каква било физичка активност во затворено или на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент