Машки маици на Клиегу - Премиум памучен екипаж на вратот S - 3XL
Новак

Машки маици на Клиегу - Премиум памучен екипаж на вратот S - 3XL

DEN 0.67

Во достапна форма

95% памук Најновата модерна маица .100% Сосема нова сезона со висок квалитет : Летна карактеристика : Измиена Процес Умерена еластичност Ткаенината е мека. удобно за носење. Големина : Единица / инчи S : Bust-41 "-Должина : 29" .shoulder Ширина : 17. 95% памук 5% спандекс. Маица со висок квалитет. Ткаенината е мека и удобна. Забележан печатење, измиен памук со гроздобер ефект. Урбаните инспирирани маици веднаш го земаат вашиот стил од бленд до задебелување. Со неколку стилови и бои за да одговараат на вашиот плакар за модерна и без напорна мода. Ако наидете на какви било проблеми по купувањето на стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат.

Главните карактеристики

Избор на клиент