Изгубените момчиња никогаш не умираат маица
Новак

Изгубените момчиња никогаш не умираат маица

DEN 270.56

Во достапна форма

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Изгубените момчиња никогаш не умираат е 100% автентично, официјално лиценцирана облека за изгубени момчиња, што доаѓа во маица, V-вратот, резервоарот, Longsleeve, pullover Hoodie, Sweetshirt и Zip Hoodie Styles!. Изгубените момчиња е американски хорор комедија филм, каде тинејџерите браќа Мајкл и Сем се преселуваат со својата мајка во мал град во Северна Калифорнија. Мајкл паѓа за Starвезда, кој излегува дека е во Трал до Дејвид, водач на локалната банда на вампири. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите.

Главните карактеристики

Избор на клиент