Сликарство Снешко Пелена Торба Ранец Бебе Пелена Менување На Кеси Мулти Функција Голем Капацитет Патување Торба
Новак

Сликарство Снешко Пелена Торба Ранец Бебе Пелена Менување На Кеси Мулти Функција Голем Капацитет Патување Торба

DEN 2.67

Во достапна форма

Голем Капацитет-торбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебови Главниот оддел за чување облека, шишиња, пелени, играчки, млеко во прав и така натаму; страничните џебови за марамчиња за бебиња, чадор, шишиња или други работи. (Големина : 10, 6х7, 8х14ин). Погодност страничните џебови за бебешки марамчиња, чадор, шишиња или други работи. (Големина : 10, 6х7, 8х14ин). Погодност и Внимателно-Дополнителното широко отворање го прави овој ранец за пелени лесен за наоѓање на најважните работи во нотка, и двојни патенти за лесен пристап и затворање дури и со една рака. Премиум Материјал - нашата торба за менување изработена од ткаенина отпорна на кинење, цврст патент и шевови ја прават торбата за пелени издржлива. Лесен за Чистење-ранец за пелени Што Може Да се Перат Во Машина, избришете го истуреното млеко на кесите со пелена со влажна крпа во секојдневниот живот. Едноставен и Функционален-овој ранец за пелени може да се користи како ранец или чанта. Елегантен е и погоден за многу прилики како шопинг, ресторан, патување итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент