ЏЕЈ ЏЕЈ Кол Паркер Пелена Торба, Греј Флорет
Новак

ЏЕЈ ЏЕЈ Кол Паркер Пелена Торба, Греј Флорет

DEN 639.84

Во достапна форма

Надворешна ткаенина : 100% Полиестер со пвц облога Големи надворешни џебови за брз пристап. Големи внатрешни џебови за уредно пакување. Отстранлив, прилагодлив, ремен за рамо. Вклучува Костец шетач додатоци и координирање менување рампа. Надворешна ткаенина : 100% Полиестер со пвц облога. Големи надворешни џебови за брз пристап. Големи внатрешни џебови за уредно пакување. Отстранлив, прилагодлив, ремен за рамо. Вклучува Костец шетач додатоци и координирање менување рампа. Пространата торба За викенд Паркер Е совршена за долги денови и одмори! Паркерот е доволно голем за сите ваши потреби, но сепак доволно елегантен за лесно да го користите во движење. Со три опции за употреба, Паркерот им нуди на сите избор за носење; можете да ги користите рачките, можете да го носите како торба за рамо или брзо да ја прицврстите на вашата количка. Вклучува зафати додатоци за шетач, отстранлив ремен за рамо и координирачка подлога за менување што може да се брише.

Главните карактеристики

Избор на клиент