Мегујарс Г4200 Нови Марамчиња За Заштита Од Мирис На Автомобил
Новак

Мегујарс Г4200 Нови Марамчиња За Заштита Од Мирис На Автомобил

DEN 1107.20

Во достапна форма

Оставете го вашиот автомобил да мириса на нов Сатенската формула чисти сјае и штити што не е мрсна. Новите Марамчиња За Заштита Од Мирис На Автомобил На Мегујар (Две Пакувања) обезбедуваат сјај и заштита на сите винилни, гумени и пластични површини. Оставете нов мирис на автомобилот. Не-мрсна премиум формула обезбедува ув заштита која се брани од избледување, пукање и предвремено стареење. Автомобилот ќе мириса добро додека е заштитен, осигурувајќи дека ентериерите на возилото ќе траат подолго. Секој контејнер содржи 25 марамчиња. Вклучува : (2) Контејнери Со Нови Марамчиња За Заштита од Мирис на Автомобил. Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии кои [се] познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент