Комплетен комплет за замена на копчето Chrome Комплет за игра за PlayStation 4 PS4 Контролер на контролорот JOYSTICK, конзола за видео игри, R1 L1 R2 L2 Trigger TouchPad Операција на почетната
Новак

Комплетен комплет за замена на копчето Chrome Комплет за игра за PlayStation 4 PS4 Контролер на контролорот JOYSTICK, конзола за видео

DEN 1256.00

Во достапна форма

? 1 Лесно за инсталирање и расклопување, ефикасно го заштитува безжичниот контролер на Sony Play Station4 од триење и оштетување. Тој е потрајни и не е лесно оштетен. Само вклучете го контролорот и зашрафете го или влечете во нов дел за замена на бојата. Совршена замена на додатоци, завршената работа е точно иста како и оригиналниот сет на копчиња, што може совршено да ги замени старите скршени или лепливи копчиња. Максимално искуство со игри : Овие копчиња PS4 контролер имаат поголем дизајн на површината за контакт со текстура, што може да обезбеди подобра контрола, а со тоа да се намали заморот на рацете и палците. Youе ви донесе подобро искуство со игри. Персонализиран дизајн : Кул дизајн на златно копче, за да можете да креирате вистински персонализиран персонализиран контролер! Дозволете ви да добиете восхит од пријателите и афирмацијата. Внатрешното вклучува : 2x бирање со прсти, 1 d PAD, 1 R1 L1, 1 R2 L2, 1x опција за споделување на домови, 4 копчиња за лице, 1 допир (без вклучување на лентата за сензори). Ние, исто така, ќе обезбедиме најквалитетна услуга за клиенти, ќе одговориме на какви било прашања поврзани со производот и ќе ви дадеме најквалитетна услуга по продажбата по продажбата. Проблемите со производот можат да се решат во рок од 3 месеци. Карактеристики : 1. Лесно за инсталирање и расклопување, ефикасно заштити за безжичен контролер на Sony Play Station4 од триење и оштетување. Само отворете го контролорот, а потоа само заврткајте или влечете ги новите делови за замена на бојата. Работете точно исто како и оригиналниот сет на копчиња. Совршена замена за вашите стари скршени или лепливи копчиња. Лесна инсталација. Само отворете го вашиот контролер, а потоа само заврткајте или влечете ги новите делови за замена на бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент