Csezwasm Процесорот Ладење Вентилатор Внатрешна Ладилник Замена за Sony Playstation 4 PS4 CUH-1200 CUH-1200AB01 CUH-1200AB02 CUH - 1215a CUH-1215b Серија KSB0912HE-CK2MC
Новак

Csezwasm Процесорот Ладење Вентилатор Внатрешна Ладилник Замена за Sony Playstation 4 PS4 CUH-1200 CUH-1200AB01 CUH-1200AB02 CUH - 1215a CUH-1215b

DEN 1273.60

Во достапна форма

Quality Patem_ Сите артикли се ТЕСТИРААТ ригорозно пред испораката Q гаранција q Доаѓа со 6-месечна Гаранција без грижи ако имате какви било прашања пред продажба или по продажбата, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме. Quality Patem_ Сите артикли се ТЕСТИРААТ ригорозно пред испораката. Q гаранција q Доаѓа со 6-месечна Гаранција без грижи ако имате какви било прашања пред продажба или по продажбата, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме. ●Компатибилност●оваа ставка е Компатибилна Со Внатрешна Замена На Внатрешниот Ладилник На Вентилаторот ЗА Ладење НА ПРОЦЕСОРОТ За Sony Playstation 4 PS4 CUH-1200 CUH-1200ab01 CUH-1200ab02 CUH-1215a CUH-1215b серија KSB0912 HE-CK2 MC.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PlayStation VR: Светови
Новак
PlayStation VR: Светови
Во достапна форма
DEN 239.68
Вреднување на стоката: